Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 1-2 iş günü içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz.

Kargo ücreti seçeceğiniz kargo şirketine veya toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir.

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren teslimat bölgesine bağlı olarak ortalama 2-5 iş günüdür. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden Firmamız mesul değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.

NOT: Aras kargo siparişlerinizi https://kargola.com/kargo-takip/ adresinden kontrol edebilirsiniz.

*HİJYEN NEDENİ İLE DEĞİŞİM VE İADEMİZ BULUNMAMAKTADIR.

*Kargolama esnasında meydana gelen hasarlardan dolayı, kargo firmasından temin edeceğiniz Hasar Tespit Tutanağı ile değişim firmamız tarafından sağlanacaktır.

NOT : HASARLI ÜRÜNLER 24 SAAT İÇERİSİNDE TARAFIMIZA BİLDİRİLMELİDİR.